فروش انواع کاغذ دیواری به بهترین قیمت 2020-08-25 16:36:11

فروش انواع کاغذ دیواری به بهترین قیمت

 

کاغذ دیواری

 
یکی از انواع پوشش دیواری، کاغذ دیواری است که امروزه یکی از موثرترین گزینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که در انواع مختلف با طیف رنگی وسیع در بازار موجود است. کاغذ دیواری امروز به دلیل داشتن نقش های متفاوت و زیبا می تواند تنها روی یکی از دیوارهای نشیمن یا پذیرایی نقش آفرینی کند و مکمل وسایل خانه و رنگ دیگر دیوارها باشد.

انواع کاغذ دیواری بر اساس جنس 


نانو: این نوع محصول استحکام بالایی دارد و لکه و دوده نمی گیرد و حتی می تواند عایق صدا نیز باشد.
کاغذی: جنس این محصول از کاغذ است که قابل شستشو نیستند و احتمال پارگی آن ها بعد از مدتی زیاد است
Pvc: ابعاد این نوع محصول کوچک است و برای اتاق نوزاد مناسب است. از آنجا که در ساخت این نوع کاغذ دیواری از نوعی پلاستیک به کار گرفته می شود در صورت استفاده در اتاق کودک از ضد حساسیت بودن آن مطمئن شوید. این نوع محصول در اثر گرمای زیاد خورشید و یا آتش سوزی مواد سمی تولید می کند و باید حتما نوع استاندارد آن تهیه شود.
انواع کاغذ دیواری بر اساس طرح های متفاوت
نوع سه بعدی: در این نوع محصول که از جدید ترین طرح ها به شمار می آید کاغذ دیواری اگرچه برجسته نیست اما این طور به نظر می آید. طرح های این مدل بسیار زیاد و به روز است.
مدل بافت دار: این مدل قابل شستشو نیست و در ساختارش الیافی مانند مخمل استفاده شده است.  
مدل فانتزی: این مدل طیف استفاده کنندگان زیادی دارد طوری که هم برای اتاق عروس مناسب است و هم در اتاق خواب دخترانه و پسرانه استفاده می شود. 
نوع کلاسیک: این نوع محصول خلاق طرح های مدرن است. به طور مثال طرح های گلدار، ساده، طرح دار راه راه و یا چهارخانه از انواع کلاسیک به شمار می آیند اما انواع رنگارنگ با طرح اسپورت و جدید در دسته بندی مدرن قرار می گیرند. با توجه به اینکه سبک وسایل خانه تان چگونه است انواع طرح ها را می توانید انتخاب کنید. اگر در منزل لوازم کلاسیک دارید نوع کلاسیک را انتخاب کنید.

 

انواع کاغذ دیواری انواع کاغذ دیواریانواع کاغذ دیواری

انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق ها


کاغذ دیواری هایی که انتخاب می کنید می تواند فضایتان را بزرگتر، گرم تر وروشن تر کند و حتی می تواند المان های غیر جذاب را پوشش دهد. رنگ کاغذ دیواری می تواند مود و فضای احساسی اتاق را مشخص کند. برای اینکه فضای اتاق بزگتر به نظر برسد و سقف شما بلندتر، کاغذ دیواری با با رنگ های سرد مثل سبز ،آبی یا بنفش انتخاب کنید. رنگ های ملایم سرد باعث آرامش خاطر می شوند. در حالی که رنگ هایی که به شدت سرد هستند خیلی دراماتیک می باشند.
 
کاغذ دیواری هایی با رنگ گرم مثل قرمز، زرد و پرتقالی باعث می شود افراد واقعا احساس کنند که فضا گرم و خوشایند است.این رنگها در مکان های سرد طرفدار زیادی دارند و همینطور در اتاق های شمالی این رنگ ها از کاغذ دیواری ها انتخاب بسیار خوبی هستند. هرچه قدر رنگ کاغذ دیواری ها پر رنگ تر باشد باعث می شود اتاق هیجان بیشتری را به شما منتقل کند.
 
تناسب میزان نور ورنگ کاغذ دیواری اتاق ها در اتاق های شمالی یا راهروی حال تاریک یا فضاهای بدون پنجره دنبال کاغذ دیواری هایی بگردید که نور را در داخل اتاق منعکس کند.مانند الگوهایی با رنگ روشن و کاغذ دیواری هایی با رنگ روشن و کاغذ دیواری هایی با رنگ متالیک. همچنین طرح هایی با طرح صاف تر را نیز در نظر داشته باشید. که بیشترین میزان نور را منعکس می کنند و فضا را روشنتر جلوه می دهند. کاغذ دیواری هایی با رنگ تیره نور را می بلعند و باعث می شود که دیوارها به هم نزدیکتر به نظر بیایند و در نهایت باعث کوچک به نظر رسیدن اتاق می شود. کاغذ دیواری هایی با طرح زیاد نیز باعث تیره به نظر رسیدن دیوار می شود.

 
کاغذ دیواری مناسب برای اتاق نشیمن دارای چه ویژگی هاییست؟


اتاق نشیمن یه منطقه ی اجتماعی است و جایی که اعضای خانواده و دوستان بیشتر وقتشان  را در آنجا صرف میکنند. بنابراین انتخاب کاغذ دیواری رنگی با تصاویر زیبا بهترین انتخاب است. فراموش نکنید که انتخاب رنگی مناسب برای کاغذ دیواری که با دکوراسیون منزل و کفپوش ها هماهنگی و هارمونی داشته باشد از مهمترین گزینه ها در انتخاب برای اتاق نشیمن است.
 
 

نکات طلایی برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی 


 هماهنگ بودن رنگ کاغذ دیواری با سایر وسایل منزل زیبایی خانه ی شما را دو چندان می کند.
چنانچه شما فردی با روحیه ی تنوع طلبانه هستید بهتر است طرح های خاص و شلوغ را انتخاب نکنید و به سراغ طرح های ساده تر که از مد نمی افتند بروید. زیرا طرح های خاص سریع تر از بقیه ی طرح ها می تواند شما را خسته کند و وادار به تغییر مدل و رنگ کاغذ دیواری پذیرایی کند.
 
گزینه ی بهتری که ما به شما پیشنهاد می کنیم انتخاب ترکیبی از کاغذ دیواری های ساده و طرح دار است، شما می توانید بخش هایی از خانه ؛ عموما پشت میز تلوزیون و یا کنج ها را طرح دار انتخاب کرده و برای دیوار های اصلی از طرح های ساده استفاده کنید.
کاغذ دیواری با طرح های عمودی و راه راه باعث می شود دیوار بلندتر و سقف مرتفع تر به نظر برسد.
 
کاغذ دیواری پذیرایی با خطوط شکسته یا نقوش تیز و هندسی انرژی، هیجان و پویایی فضا را بیشتر می کند.
برای اینکه دکوراسیون پذیرایی شما دارای فضایی آرام باشد، طرح کاغذ دیواری باید کوچک و کمرنگ باشد و رنگ ملایم آن فضا را آرامش ببخشد.
 
طرح های افقی در کاغذ دیواری باعث می شود با خطای دید در پهن شدن دیوار ،فضا وسیع تر و بزرگتر به نظر برسد. سقف در این حالت کوتاه تر دیده می شود.
استفاده از رنگ های گرم در کاغذدیواری پذیرایی باعث می شود فضای ایجاد شده صمیمیت و دلنشینی بیشتری داشته باشد و در مهمانی، افراد رابطه بهتری با هم داشته باشند.
 
رنگ هایی مانند سبز و آبی باعث حس تازگی و خنکی در دکوراسیون پذیرایی می شود. در فضاهای کوچک از رنگ های روشن استفاده کنید تا گرفتگی و تنگ شدن پذیرایی بوجود نیاید.
یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام انتخاب طرح کاغذ دیواری باید به آن توجه نمایید هماهنگی کاغذ دیواری پذیرایی با کفپوش است. اگر کفپوش پذیرایی شما ساده است بهتر است از کاغذ دیواری ها با طرح گلدار و شلوغ استفاده کنید. اگر کفپوش پذیرایی شما طرح دار و شلوغ است انتخاب کاغذ دیواری ها با طرح ساده برای منزل شما می تواند بهترین ایده باشد.

 

کاغذ دیواری اتاق کودک
   
کاغذ دیواری اتاق کودک  


یکی از آلبوم های کاغذ دیواری مربوط به اتاق کودک است که به صورت جداگانه عرضه می شود. طرح های مختلفی برای بازه سنی نوزادی تا 9 سال وجود دارد و یکی از طرح های پر طرفدار آن در اتاق کودکان طرح سه بعدی آن است. در این نوع محصول شخصیت های کارتونی به صورت سه بعدی طراحی شده اند و هر روزه به تنوع آنها افزوده می شود، البته در انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک باید به جنسیت آن ها نیز توجه کرد تا شخصیت های کارتونی مناسب جنسیت آن ها انتخاب شود و یا از رنگ هایی که دوست دارند استفاده کرد.

کاغذ دیواری پشت تی وی


کاغذ دیواری مناسب دیوار تلویزیون چه طرح هایی دارد؟


همانطور که گفته شد در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری پشت تلویزیون باید آرامش چشم را در نظر گرفت. تا جای ممکن از رنگ های تند استفاده نکنید. با این حال انتخاب کاغذ دیواری رنگ تیره برای این دیوار بسیار متداول است. کاغذ دیواری سیاه یا قهوه ای برای رنگ تیره گزینه خوبی است. ولی رنگ هایی مثل زرشکی، سورمه ای و سبز تیره چشم را آزار خواهد داد.
 

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟


کاغذ دیواری سه بعدی به انواعى از کاغذ دیواری گفته مى شود که طرح هایی بصورت تصاویر سه بعدی روی آنها ایجاد شده است و ایجاد نماهای نزدیک تر به واقعیت را نسبت به کاغذ دیواری پوستری مى نماید . این محصول که مدت زمان زیادی نیست مهمان ما در دنیای دکوراسیون داخلى شده است ، به خوبى توانست جای خود را بین مردم باز کند . سرعت تقاضاى این محصول رشد عجیبى داشته که اگر کمى دقت کنیم متوجه مى شویم که چندان هم دور از دهن نیست . ایجاد و خلق تصاویر بى بدیل و زیبایى وصف ناپذیر این طرح ها لُب هر ببیننده ای را به تحسین وا مى دارد . بسیارى از دیزاینرها و طراح های صنعت دکوراسیون داخلى با استفاده از این کاغذها در کنار عمدتاً طراح های مدرن قرن جدید فضاهای منحصر بفردی خلق مى کنند .
 کاغذ دیواری سه بعدی با دیوار پوش های سه بعدی طرح و ایده جدیدی در دکوراسیون مدرن به حساب می آید که فضایی لوکس و مدرن را به ارمغان می آورد . 

عکس منظره سه بعدی مانند منظره طبیعی ، اشکال هندسی مانند دایره و بناهای تاریخی مانند تخت جمشید یا سازه مدرن مانند برج میلاد جزوه رایجترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی می باشند .
در قرن بیست و یکم کاغذ دیواری سه بعدی یکی از اجزاء بسیار مهم در دکوراسیون مدرن به حساب می آید همچنین فرآیند تولید کاغذ دیواری سه بعدی شبیه به کاغذ دیواری پوستری می باشد .

 

پوستر دیواری
پوستر دیواری چیست؟


پوستر دیواری دیوارپوشی است مانند کاغذ دیواری با این تفاوت که طرحهای روی آن مانند پوستر از یک شکل و موضوع کامل و بزرگ مانند تصویری از یک ساحل و یا عکسی از یک درخت و منظره اطراف آن تشکیل شده است. اکثر تصاویر چاپ شده بر روی پوستر دیواری ها سه بعدی بوده و به همین خاطر به پوستر دیواری سه بعدی خطاب می شوند که بعضیی افراد به اشتباه آن را کاغذ دیواری سه بعدی می نامند.
پوستر دیواری بر روی دیوار چسبیده می شود و همانطور که اشاره شد، از طرح بزرگی تشکیل شده که بخاطر امکان نصب و سهولت نصب آن بر روی دیوار، برش خورده و مانندد کاغذ دیواری بصورت نوارهای طولی کانر هم قرار گرفته و شکل مورد نظر را تشکیل می دهند .  

 

تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری در چیست؟


1-تفاوت در اندازه و قاب بندی بین پوستر دیواری و کاغذ دیواری است. یعنی:
پوستر دیواری به صورت پازل است. قطعه قطعه کنار هم قرار میگیره و تصویری کامل را خلق می کنه. این قعطه ها به صورت ۱تکه، ۲تکه، ۴تکه، ۸ تکه و ۶۴ تکه هستند. اما کاغذ دیواری به صورت رول هست و هر رول دارای اندازه متفاوت و تکرار یک الگو بر کل دیوار است. همین اختلاف باعث برتری پوستر دیواری به کاغذ دیواری شده است.
2-موضوع تفاوت در جنس پوستر دیواری هست که پوستر دیواری نازک تر است اما مقاومت بالاتری دارد.
3-هزینه کمتر پوستر دیواری نسبت به کاغذ دیواری است
4-نصب آسان تر اما دقیق تر پوستر دیواری چون که قطعه ها باید کنار هم قرار بگیرند.
5-پوستر دیواری را برای انواع سطوح به جز کاشی و سنگ میشه استفاده کرد و چاپ و رنگ بندی فوق العاده ای که نسبت به کاغذ دیواری دارد فضای خانه و یا اتاق شما را بزرگ تر نشان می دهد. حتی در پوستر های دیواری چون از یک تصویر کامل استفاده شده می توان از آن بر روی یک دیوار با ابعاد بزرگ تر استفاده کرد تا دیوار برای پوستر حکم یک قاب را ایفا کند. و نمایی متفاوت و جالب توجه داشته باشید.
 


سرعت نصب کاغذ دیواری نسبت به رنگ


 سرعت نصب كاغذ ديواری با رنگ آميزی قابل مقايسه نيست و در عصر جديد كه همه افراد درگير كارهای بيرون از منزل و دارای زمان كم هستند بهترين روش استفاده از كاغذ ديواری می باشد.
در هنگام نقاشی بوی رنگ فضا را برای سكونت نامناسب می نمايد و تا مدتها هم ادامه دارد همچنين زمانی بايد طی شود كه رنگ روی ديوارها خشك شوند در صورتيكه كاغذ ديواری پس از نصب شدن هيچ بويی ندارد و با سرعت هم خشك می شود.

جمع بندی
کاغذ دیواری به دلیل نداشتن بوی رنگ و نصب سریع و آسان می تواند جایگزین خوبی برای رنگ های معمولی باشد. بسیاری از افراد به دلیل داشتن آلرژی به بوی رنگ، کاغذ دیواری را به پوشش های دیگر ترجیح می دهند. در ضمن در ساختار برخی رنگ ها سرب وجود دارد که برای کودکان مضر است ولی کاغذ دیواری ها غالبا سلامت محورند.
کاغذ دیواری هایی که در بازار وجود دارند، معمولا الیافی، قابل شستشو، ضد خش و ضربه، آکوستیک و با طول عمر بالا و مرغوب هستند و می توانند جایگزین خوبی برای دیگر پوشش های دیواری باشند.

 

فروشگاه دکوراسیون داخلی نوژان همراه با سابقه ای درخشان در زمینهکاغذ دیواری و پوستر دیواری ، همواره می کوشد با به کار گیری مهارت و جدیدترین متدهای روز دنیا مجری خوبی در زمینه های ;طراحی دکوراسیون داخلی در قزوین ، پارکت  ، کمد دیواری ، سقف کاذب ، سقف کشسان ، درب های ضد سرقت باشد .

اگر قصد استفاده ازکاغذ دیواری  را دارید نوژان دکور با بهترین متریال ها و توسط حرفه ای ترین افراد به بهترین حالت و کیفیت آماده ارائه خدمات به شما همراهان عزیز می باشد.

 

  • برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09127847057 تماس حاصل فرمائید.

  • تنوع محصولات مارا در فروشگاه مان ببنید.